Proplan Senior Bright Yaşlı Köpek Maması 3 Kg

Proplan Senior Bright Yaşlı Köpek Maması 3 Kg

159,76TL 182,88TL -13%
Marka: ProPlan
Ürün Kodu: 12554
Stok Durumu: 1
Görüntülenme 410 Kişi

Item specifics

  • Yaşlı (7+ Yaş)
  • Tahıllı
  • Tavuklu
  • 0-5 Kg

Proplan Senior Bright Yaşlı Köpek Maması 3 Kg

Proplan orta ve büyük ırk 7 yaş üzeri tavuklu köpek kuru maması. Köpeğiniz olgunluğa ulaştığında besin gereksinimleri yetişkinlere göre farklılık gösterir. bu sebeple  Veterinerlerimiz ve beslenme uzmanlarımız tarafından geliştirilen OPTIAGE özellikli PURINA PRO PLAN, köpeğinizin beyinsel ve bedensel sağlığını daha aktif ve tetikte tutar. Proplan Senior Bright Yaşlı Köpek Maması, köpeklerin yaşlandıkça sağlıklı ve aktif kalmasına yardımcı olur, böylece birlikte hayatın tadını çıkarabilirsiniz. İçeriğinde bulunan ve köpekler için beslenen her madde ve besin, köpeğinize ihtiyacı olan tüm besinleri vermek için seçilmiştir. Proplan Senior Bright Yaşlı Köpek Maması,yaşlanma sırasında sağlıklı bir kilo almasını sağlamak için köpeğinizi destekler.


 


Proplan Senior Bright Yaşlı Köpek Mamasının Özellikleri;


Daha meraklı ve duyarlı bir köpek elde etmek için, botanik yağlardan ayrıştırılmış alternatif bir beyin enerji kaynağıyla gözlem işlevini destekler.


Geliştirilmiş beyin fonksiyonu sayesinde ailesiyle etkileşimi sürdürmeye yardımcı olur.


Eklem sağlığı ve mobilitesini desteklemek için EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin içerir..


Sağlıklı bir çene kemiği için dişler ve D vitamini, kalsiyum ve fosfor üzerindeki doğal fırçalama etkisi sayesinde toplam ağız bakımı.


Yaşlı köpeklerin ihtiyaçlarına uyarlanmış özel protein ve yağ seviyeleri sayesinde sağlıklı yaşlanmayı destekler.


İçindekiler:  Tavuk (% 16), kurutulmuş tavuk eti proteini, buğday, pirinç (% 12), mısır, mısır glüteni unu, bitkisel yağ fraksiyonları (% 5.5), kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, mineraller, buğday glüteni unu, hayvansal yağ, öz, balık yağı

Analiz Değerleri; Protein:% 29.0, Yağ içeriği:% 15.0, Ham kül:% 7.5, Ham lifler:% 2.0

Beslenme katkı maddeleri: IE / kg: , Vit. A: 38 000 , Vit. D3: 1 200, Vit. E: 650, Vit. C: 165, Demir (II) sülfat monohidrat: 300, Kalsiyum iyot, susuz: 3,9, Bakır (II) sülfat pentahidrat: 61 , Manganez (II) sülfat monohidrat: 140, Çinko sülfat monohidrat: 440, Sodyum selenit: 0,32